قوانین و مقررات


کاربر گرامی لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏ها، موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.
 
کلیه اصول و رویه‏‌های باکال مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می باشد. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.
 
 
 
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
 
ثبت سفارش در باکال مارکت در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد. در حال حاضر تحویل سفارش مشتریان در تمامی روزهای تعطیل و غیرتعطیل از ساعت 9 صبح تا 9 شب صورت می‌پذیرد. بعد از نهایی کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا بازه زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در بازه زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.
 
حداقل میزان سفارش 100 هزار تومان می باشد و سفارش های بیش از 200 هزار تومان رایگان ارسال می شوند. (برای سفارشات کمتر از 200 هزار تومان، 8000 تومان هزینه حمل شامل می شود.)
 
ارسال باکال مارکت درحال حاضر کلیه مناطق شهر ارومیه را تحت پوشش دارد.
 
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت باکال مارکت، در صف پردازش قرار می کیرند. سعی و تلاش باکال مارکت بر انجام بی نقص این فرآیند و تحویل حداکثر یک ساعته سفارش می باشند. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در باکال مارکت به پایان برسد (حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری) حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای باکال مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت باکال مارکت حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای باکال مارکت محفوظ است.
 
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 
 
 
 
نمایندگی
 
باکال مارکت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به باکال مارکت اطلاع دهید.
 
 
 
روش پرداخت
 
مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین با درگاه پرداخت اینترنتی ویا موقع تحویل سفارش درب منزل بصورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارتخوان سیار) پرداخت نمایند.
 
 
 
شرایط مرجوع کردن کالاها
 
باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در باکال مارکت شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد:
 
در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحدخدمات مشتریان باکال مارکت از طریق شماره تلفن های ۰۹۱۹۶۱۲۶۷۱۲ یا 33675777 - 044 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
 
اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 
آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان باکال مارکت اطلاع داده شود. در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به باکال مارکت عودت شود.