درباره ما


این روزها ارزش وقت بیش از هر زمان دیگر به چشم می آید . بعد از یک روز پر مشغله و درگیری های روزمره، ما ارزش اوقات فراغت خود را بیشتر از قبل میدانیم و برنامه های فشرده ای برای همان زمان کوتاه در نظر می گیریم .زندگی مدرن، نحوه خرید کردن دیگری را می طلبد. خریدی که در آن از اتلاف زمان های طولانی در صف و ترافیک و آلودگی هوا و .. خبری نباشد تا زمان بیشتری را به خودمان اختصاص دهیم.

همان طور که میدانید پر مصرف ترین کالاهای روزانه ما محصولات سوپرمارکتی است. محاسبه زمانی که در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم.

سوپر مارکت آنلاین باکال با تنوع بیش از ۳۰۰۰ محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر ارومیه (برای سفارشات بیش از ۳۰.000 تومان) حتی در روزهای تعطیل سعی می‌کند علاوه بر کمک به كاهش آلودگي هوا، تجربه خریدی آسان و دلپذیر برای مخاطب به وجود بیاورد. انتخاب بازه زمان ارسال سفارش از مزایای بزرگ باکال مارکت است و این امکان را به مشتری می دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم.

از دیگر مزایای باکال مارکت، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در کیفیت می‌باشد.

انتخاب میان نوع پرداخت برای مشتری از مزایای باکال مارکت محسوب می شود. شما می توانید حساب خود را بصورت آنلاین و یا پس از تحویل بصورت نقدی یا الکترونیکی (کارتخوان سیار) پرداخت نمایید.

روزهای تعطیل رسمی، باکال مارکت مشغول به کار است . در صورت تعطیلی احتمالی در روزهای خاص ، از قبل اطلاع رسانی در سایت و شبکه های اجتماعی صورت خواهد گرفت .(ساعات کاری باکال مارکت همه روزه از ۸:۳۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.)

ما مفتخریم با ارایه بهترین و معتبرترین برند‌ها از تامین کنندگان داخلی و خارجی سلیقه و نیاز تمام مشتریان را پوشش دهیم.

باکال مارکت تلاش می‌کند با ارائه این خدمات تجربه خرید متفاوتی را برای مشتری به وجود بیاورد.